توسط: آرش خلج در: آبان ۲۴, ۱۳۹۶ در: چاپ دیجیتال نظر: 0

فولدر یا پوشه چیست ؟

فولدر یا پوشه ابزاری است که می توان اسناد و اوراق را در آن نگهداری نمود و فضایی برای قرارگیری کارت ویزیت و سی دی در آن تعبیه نمود . فولدر ها مقوایی هستند و معمولاً از بالاترین گرماژ کاغذ که ۲۵۰ و یا ۳۰۰ گرم هستند در ساخت آن استفاده می شود و برای استحکام بیشتر یک لایه سلفون بر رو و داخل آن کشیده می شود.

فولدر جزو ابزار دو منظوره تبلیغات حساب می شود که دو نوع کارایی دارد، اول اینکه به شما این امکان را می دهد که قراردادها، آگهی ها، تبلیغات و اسناد و مدارک را بصورت دسته بندی شده و مرتب به مشتری یا مخاطب خود تحویل دهید و دوم اینکه با استفاده از تبلیغاتی که بر روی فولدر و داخل آن چاپ نموده اید، می توانید بیننده را تحت تاثیر قرار دهید .

در تمام کسب و کارها بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد و صاحب مشاغل به خوبی می دانند که هر چقدر بسته بندی شکیل تر و فاخر تری به مشتری ارائه کنند، تاثیر روانی بیشتر بر ایشان می گذارد.

Trackback URL: http://www.roshaprint.ir/%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/%da%86%d8%a7%d9%be-%d9%81%d9%88%d9%84%d8%af%d8%b1-%d9%be%d9%88%d8%b4%d9%87.html/trackback

ارسال پاسخ: