توسط: آرش خلج در: آبان ۲۴, ۱۳۹۶ در: چاپ دیجیتال نظر: 0

بروشور چیست ؟

بروشور برگ کاغذی است ( معمولاً در ابعاد کاغذ A4 ) که معمولاً برای معرفی محصولات و فعالیت های یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت بروشور و تراکت در این است که تراکت معمولاً یک برگ کاغذ در ابعاد کوچک ( A5 ) است که فعالیت ها و محصولات یک شرکت یا مجموعه را بصورت کلی معرفی می کند، ولی بروشور، به دلیل سایز بزرگتر و تا خوردن فضای بیشتری برای نوشتن متن و جایگذاری عکس دارد و برای معرفی جزء به جزء محصولات، خدمات و فعالیت ها به کار می رود .

رایج ترین مدل بروشور، بروشور سه لتی می باشد، که نحوه آماده سازی آن به این صورت می باشد که روی کاغذ A4 دو خط تا انداخته می شود و کاغذ از دو ناحیه راست و چپ تا میخورد. اگر یک کاغذ A4 را در نظر بگیرید که هر روی آن سه قسمت ( سه لت ) باشد، با احتساب پشت کاغذ ما ۶ قسمت از هم مجزا داریم. که فضای مناسبی است برای اینکه بتوانیم انواع محصولات و توضیحات آنها را به مخاطب معرفی کنیم.

تصور کنید یک فروشگاه محصولات الکترونیکی دارید، که انواع تلویزیون در آن به فروش می رسد. با یک بروشور سه لت A4 می توانید تعداد زیادی از تلویزیون های برتر خود را با تصویر و ذکر ابعاد، برند محصول، سال ساخت، گارانتی و … به مشتری معرفی نمایید .

Trackback URL: http://www.roshaprint.ir/%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/%da%86%d8%a7%d9%be-%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%b4%d9%88%d8%b1.html/trackback

ارسال پاسخ: