طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

توسط در چاپ دیجیتال و افست 15 تیر 1397

از دیدگاه ویکی پدیا : ” طراحی گرافیک فرآیند ارتباطات بصری و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. ” در واقع طراحان گرافیکی با ترکیب و ایجاد متن، تصاویر و نمادهای گوناگون به خلق اثری می پردازند که موضوع و پیام مورد نظر را به مخاطب القا کند .

همان طور که امروز در جامعه می بینیم هر قدر که محصولات، کالاها و خدمات شما منحصر به فرد و با کیفیت باشند، بدون تبلیغات مناسب نمی توانید آن را به مردم معرفی کنید . و اینکه پیش نیاز تمام امور تبلیغاتی طراحی و گرافیک می باشد .

حتی اگر شما مبالغ هنگفتی صرف تبلیغات خود کنید، در صورتی که دیزاین قوی و ظاهر جذابی برای مخاطبان ( که ممکن است شامل هر رده سنی و هر قشری باشند ) نداشته باشید، بازدهی مورد نظرتان را دریافت نخواهید کرد .

ما با استفاده از تکنیک های طراحی گرافیک روز دنیا، شناخت تقاضای بازار و استفاده از انواع نرم افزارهای گرافیکی و طراحان مجرب، کلیه امور طراحی و چاپ شما را انجام خواهیم داد .

 

انواع طراحی

انواع طراحی ها و خدمات ما شامل موارد ذیل می باشد :

طراحی لوگو، سربرگ، تراکت، کارت ویزیت، ست اداری، مهر، مجله، کاتالوگ، ساک دستی، بروشور، بنر ، پلات، تقویم و سررسید، قبض و رسید، فاکتور، لیبل، پاکت، جعبه، بیلبورد و …

 

طراحی گرافیک

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده + نوزده =

    سبد خرید